22.9.17

4 inspirujące vintage instagramy, które musicie znać

Mamy wyjątkowo nieurokliwy początek jesieni, która wydaje się, że przyszła trochę za wcześnie. Aura raczej nie zachęca do spacerów i przebywania na świeżym powietrzu. Być może tak jak ja, siedzicie chorzy w łóżeczkach i najchętniej poserfowalibyście w nieznane zakątki internetu? Podzielę się z Wami paroma instagramami, które warto znać.

vintage_egyptologist - zniewalająca miłośniczka Starożytnego Egiptu i pierwszych dekad XX stulecia z naciskiem na lata dwudzieste. Prócz zdecydowanie pozytywnych doznań estetycznych, na jej instagramie przeczytać można wiele interesujących notek o tematyce archeologicznej.
idacath - urocza duńska miłośniczka lat czterdziestych o prawdziwie anielskiej urodzie i szafie pełnej cudownych i niezwykle dziewczęcych strojów. Ps. czasem zdarza jej się wyprzedawać kolekcję, więc tym bardziej warto ją obserwować ;)

20_2_40_style - Co za talent! Jeśli chcecie nacieszyć oczy perfekcyjnie wykonanymi rekonstrukcjami swetrów i sukien z dekad 1920, 1930 i 1940 (ale także wcześniejszych i późniejszych), to jest to chyba najlepszy instagram. Ja jestem szczególnie zakochana we włóczkowych wyrobach tej pani.

frida.nacktigall - Śliczna flapperka z Drezna, która przykuła moją uwagę na kwietniowych targach vintage. Niezwykle przemyślane stylizacje uzupełnione epokowym niezwykle starannym makijażem (co za brwi! <3 br="" fryzurami.="" i="">

No comments:

Post a Comment